Самокат Micro Sprite Suspension оливковий (SA0246)
Самокат Micro Sprite Suspension — це найбільш вдосконалений та міцний самокат для школярів і дорослих. На міжнародних виставках він неодноразово визнавався самокатом року серед дітей і батьків.
Інноваційна комбінація передньої та задньої підвіски, що дозволяє долати навіть нерівні дороги, має складаний механізм;
Виробник — швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована у 1996 році. Наразі продукція постачається у 80 країн світу.
Усі деталі самоката — від деки до підшипників — створені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується протоколами випробувань на відповідність європейським стандартам якості.
Крім того, кожен самокат проходить численні випробування на надійність і безпеку, щоб споживач отримав максимально якісний і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей у світі обирають самокати Micro.
Самокат — це не лише активне фізичне навантаження. З його допомогою у дитини покращуються баланс, координація та моторика. І для цього самокат має бути високотехнологічним і безпечним. Тому самокати
Особливості:
розроблені у співпраці зі швейцарськими фахівцями-медиками;
дека додатково посилена скловолокном;
використовується особливий тип пластику з округлими краями у поєднанні з Т-подібною ручкою, що робить самокат безпечним для дітей і дозволяє уникнути травм;
стійка виготовлена з кольорового анодованого алюмінію. Це означає, що вона не лише вирізняється зовні, а й витримує найжорсткіші удари під час катання;
протиковзка силіконова підніжка та модернізовані задні гальма забезпечують максимальний рівень безпеки;
поліуретанові колеса з підшипниками стандарту ABEC 9 дозволяють пересуватися без шуму.
Характеристики:
самокат Micro підходить для школярів і дорослих з масою тіла до 100 кг;
регульована за висотою телескопічна рульова стійка (81–96 см);
міцна алюмінієва дека;
розміри деки — 33,5 х 11,5 х 6 см;
Т-подібна стійка;
складна рама;
високоякісні гальма зі сталевою пружинною вставкою, які не нагріваються під час гальмування;
колеса виготовлені з високоякісного поліуретану та оснащені підшипниками стандарту ABEC 9, що забезпечує безшумне і комфортне пересування по тротуару або парку;
вага самоката — 4,2 кг.
Рекомендовано для дітей віком від 8-ми років.
Рекомендовані товари
Гачок для кріплення сумки на візок
Багатофункціональні гачки для кріплення сумки на ручку візка. Сумісні з більшістю візків завдяки зру..
Коляска 3 в 1 Trio Best Friend + Light Pied Poule
Коляска Trio Best Friend + Pied Poule - стане найкращим помічником для батьків, які шукають практичн..
Універсальний вкладиш Best Friend, група 0 +
Двосторонній вкладиш розроблено спеціально для автокресла і прогулянкового блоку візка Best Friend. ..


